Wie zoekt, die vindt: ERA Belgium viert 30ste verjaardag door 2500 euro te verstoppen achter ERA-borden

Vastgoedmakelaar ERA Belgium zal de komende tien weken over heel België cadeaubonnen ter waarde van 250 euro verstoppen achter een ERA-verkoopsbord. De aanleiding voor deze schattenjacht? ERA Belgium viert zijn dertigste verjaardag en deelt daarom cadeautjes uit.

De grootste Belgische makelaarsgroep van het land mag dit jaar 30 kaarsjes uitblazen en pakt daarom uit met een speciale actie. Vanaf 1 september, zal tien weken lang elke maandag een team van ERA Belgium naar een pand rijden dat te koop staat om daar een Hubo-cadeaucheque van 250 euro te verstoppen achter het ERA-verkoopsbord dat aan de gevel hangt. Op de sociale media van ERA Belgium worden elke week op maandagochtend hints gedeeld over de mogelijke verstopplaats. De eerste persoon die aankomt op de juiste locatie en de verborgen enveloppe achter het ERA-bord vindt, is de winnaar.

In totaal zal ERA Belgium dus 2500 euro verstoppen, verspreid over verschillende locaties in ons land, van de Ardennen tot de Belgische kust. De cadeaubons van 250 euro zijn geldig in alle Hubo-winkels. Daarmee hebben de gelukkige winnaars een extra bedrag dat ze kunnen gebruiken bijvoorbeeld voor hun volgende renovatieproject, om te besteden aan decoratie voor in huis of om hun tuin winterklaar te maken. ​

"30 jaar, dat mag gevierd worden. Ons succes hebben we ook te danken aan het vertrouwen van onze klanten. Daarom willen we hen bedanken met deze actie door hen wat extra budget te geven voor de volgende grote of kleine projecten in en rond hun woning. Zo helpen we ook na de verkoop hun woondroom waar te maken." - Johan Krijgsman, CEO ERA Belgium
"Hubo feliciteert ERA Belgium met haar 30ste verjaardag en helpt graag om deze gebeurtenis extra in de kijker te zetten. Want bouwen en verbouwen zit in het DNA van ons allebei! ERA Belgium staat aan het begin van deze cyclus en Hubo is je partner in de afwerkingsfase." - Joris Boeckx, Marketing Manager Hubo

Perscontact

Annelies Van Goethem

Brand Manager, ERA
Arnaud Verwacht

Arnaud Verwacht

PR Consultant, Bepublic Group

 

Delen

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over ERA

ERA werd anno 1972 in de VS opgericht en is sinds 1995 ook actief op de Belgische vastgoedmarkt. Vandaag omvat de vastgoedgroep meer dan 2.286 makelaarskantoren in 35 landen, waaronder meer dan 1.108 in 18 Europese landen. ERA bundelt meer dan 50 jaar ervaring en brengt de expertise van meer dan 36.000 medewerkers samen.

In België telt ERA meer dan 140 ERA kantoren, stuk voor stuk door het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) erkende makelaars. ERA realiseerde in 2022 ruim 10.500 transacties in België waarvan 6.600 verkopen en zo'n 3.900 huurovereenkomsten.

Maak kennis met ERA Belgium op www.era.be, met het Europese netwerk op www.eraeurope.com en met ERA wereldwijd op www.era.com.

Neem contact op met

Grote Markt 6A 9100 Sint-Niklaas

03 889 88 28

info@era.be

www.era.be